Napsali nám

 

Přečtěte si co o nás napsali na webu.

 

Dobrý den Pánkovi,

dovolená Vám pomalu končí a tak mi dovolte se podělit o foto několika málo prvních nesmělých výtvorů, které jsme o minulém víkendu stihli :).

Pro Vás, jako výrobce, je i dobrou vizitkou, že při ukončení sobotního večera byla teplota pece 220°C a po 12!!! hodinách v neděli dopoledne ještě neuvěřitelných 120 °C. Stačila dvě polínka a v peci opět hořelo. Čili vše, co jsme si při osobní návštěvě řekli je na 100% pravda. Dokonce ani nebudeme v rámci letní kuchyně řešit gril. Pec nás zatím plně nadchla. Až budeme mít dokončeno okolí, zašleme foto vhodné k veřejné prezentaci.

Ještě jednou děkují N.

                           

Dobry den,
tak zase po čase Vám píšu o pečení z pece. Po čase jsem se již dopracoval k pečení téměř každou neděli. Jednu neděli peču chleba 4 ks po 1,5 kg tak že mám plnou pec, již jsem odstranil počáteční vady a zádrhele. Jednak byla vada ve špatném kvásku a také jsem se naučil ovládat teplotu v peci tak, že chleba krásně v peci nakyne na dvojnásobek a po zahradě to voní. Tuto neděli jsem pekl 14 ks tak 300 g housek posypaných semínky, pec byla taky plná, po tom buchtu a pak zapečené vločky s oříšky – to připravuje syn.
No, pokud mám napsat cca po roce zkušenosti, koupil jsem asi nejlepší věc, co kdy jsem koupil. Chleba již nekupujeme a teď začnu péci i pečivo. Pokud by mi někdo řekl před několika lety, že budu péci chleba, tak nevím, asi bych se smál. Baví mne to a tak jsem se i přes nezdar ze začátku dopracoval k vytouženému výsledku.
Pokud by nějaký zájemce o Vaší pec se chtěl podívat tady z okolí, aby nemusel až k Vám, můžete použít můj kontakt a já mu rád pec ukážu.
S pozdravem P. J. 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,

vím, že jsem slíbila poslat fotky, naší pece, ale nějak jsem na to v tom kalupu zapomněla, tak hned napravuji. Ještě jednou Vám moc děkujeme na inspiraci, a originalitu, jsme s pecí jedna ruka a už si bez ní naše večery nedovedeme představit.

Hezké léto ! A.  M.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,

jako vždy, chvíli to trvalo než se to celé dokončilo, ale stojí to za to. Pec je
kvalitní záležitost. Vaříme v peci i polévky 🙂

S pozdravem Petr J.

 

Dobrý den,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásnou neděli. Dobroty z pece byly báječné a setkání s Vámi a Vaším manželem pohlazením po duši.
V dnešní době není obvyklé potkat někoho, kdo dělá svoji práci s láskou, přesvědčením a hlavně poctivě. Přiznám se, že se nemohu dočkat, až se dokončí přípravné práce a pec se nainstaluje u nás 🙂
V příloze zasílám pár fotek, snad se Vám budou hodit. Z ostatních obrázků nic není, protože vyfotit našeho Lukáška v nerozmazaném stavu je téměř nadlidský výkon.
Lukša moc pozdravuje, večer před spaním se ptal, kdy k Vám zase pojedeme na návštěvu. Vysvětlovala jsem mu, že nepojedeme, že to byla jenom jedna návštěva:  ” Maminko, ale klidně tam můžeme jet jet i podruhý, mě se tam moc líbilo a můžeme tam jet brzo.”  🙂
Což je důkaz, že i on si to u Vás moc užil.
… takže ještě jednou moc děkujeme a přeji krásný start do nového týdne.
I. J.

 

Dobry den,
posilame par fotografii, jen tak ze srandy a z toho, ze mame velikou radost, ze se mnohamesicni saga projektu ” postavit pec na pizzu” na Seychelach konecne uspesne zavrsil.

Dekujeme mnohokrat za podporu, pomoc a spolupraci. Byli jste uzasni.

A pokud budete nekdy na ostrovech, stavte se na pizzu 🙂

S pozdravem za celou rodinu,

B. P.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,
moc se omlouvám, že až teď se ozývám, ale znáte to, stále je něco důležitého a na nic není čas. Pec jsme úspěšně postavili a celé léto pečeme přes chleba, po pizzi, koláče a maso. Je to úžasné, jsem moc spokojená. Posílám Vám pár fotek, abyste viděli jak pec dopadla, pec funguje perfektně. Pokud budete mít cestu kolem nás, určitě se zastavte.
Mějte se moc hezky, J. N.