Informace

Ceny pecí a příslušenství najdete také v našem e-shopu, přes který si můžete pec a příslušenství objednat.

Součástí dodávky každé pece je:

Technická dokumentace

Podrobný návod k sestavení pece

Návod k používání pece

Bezpečnostní pokyny k používání pece vytápěné dřevem

S indviduální obestavbou pece Vám rádi poradíme.

Na vyžádání zašleme:

– Atest Státního zdravotního ústavu o zdravotní nezávadnosti a senzorických zkouškách materiálu (pečení těsta přímo na dně pece)

Provedené zkoušky: uvedené v protokolech laboratoří SZU – Zkušební protokol CLČ 545-1252/10,

Protokol o senzorické zkoušce S 1252/10.

Odborné posouzení: Výsledky zkoušek předloženého vzorku, provedených v rozsahu daném navrhovaným použitím, vyhověly požadavkům Vyhlášky č.38/2001 Sb.o hygienických požadavcích na výrobky, určené pro styk s potravinami a pokrmy, ve znění vyhlášek č.186/2003Sb., č.207/2006Sb., č.551/2006Sb., č.271/2008Sb., č.127/2009Sb.

– Materiálové bezpečnostní a technické listy použitých materiálů

– Výrobky splňují obecné požadavky na bezpečnost výrobků dle zákona 102/2001Sb. A jsou v souladu s požadavky ČSN 061201.

V případě Vašeho zájmu je možné se zúčastnit předvedení pece – ve stanovených termínech (uveřejněných na našem webu), případně si domluvit individuální návštěvu a konzultaci.

Dopravu pecí po České republice zajišťujeme prostřednictvím přepravní společnosti PPL nebo Toptrans. Balíky prostřednictvím České pošty – Balík do ruky.  Pokud je dodané zboží poškozeno dopravou, je třeba toto reklamovat okamžitě při dodání u přepravní služby! Zápis do přepravního listu. Více informací níže – Doprava a převzetí zboží. Pozdější reklamace přepravci neuznávají.

Návod na bezpečnou obsluhu pece

Bezpečnostní pokyny

Stavební připravenost – interier

Orientační ceny dopravy

Informace pro klienty ze Slovenska

Doprava převzetí zboží